Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
29/04/2020 с. Первозванівка № 194-р
Про заходи протидії пожежам на території Первозванівської сільської ради

З метою протидії пожежам у природних екосистемах, зменшення випадків неконтрольованого випалювання сухої рослинності та її залишків, проведення роботи із запобігання пожежам під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. ВСТАНОВИТИ цілодобовий моніторинг пожеж у природних екосистемах для своєчасного виявлення пожеж, забезпечення гасіння пожеж на початкових стадіях їх виникнення.
  2. ЗАБОРОНИТИ на пожежонебезпечний період розведення багать у лісових масивах і випалювання сухої рослинності та сміття на землях лісового фонду, сільгоспугіддях, лісосмугах та вздовж доріг.
  3. ВВЕСТИ на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасові обмеження на відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон та в’їзд до них автотранспортних засобів.
  4. ОРГАНІЗУВАТИ із залученням засобів масової інформації проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо недопущення пожеж під час перебування у лісових масивах, сільгоспугіддях, присадибних ділянках та недопущення спалювання сухої рослинності і сміття.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК