Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12/06/2023 с. Первозванівка № 246-р
Про участь у VIІІ турі чемпіонату області з футболу

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» та відповідно до Регламенту і календаря Чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2023 року «Перша ліга» та календарним планом спортивно-масової роботи Первозванівської сільської ради затвердженого Первозванівським сільським головою:

  1. Прийняти   участь   футбольній  аматорській   команді ФК   «Клинці» 04 червня 2023 р. у матчі восьмого туру Чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2023 року «Перша ліга»,   який відбудеться в с. Могутнє.
  1. Завідувачу сектору  бухгалтерського обліку та звітності, головному бухгалтеру відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради Саєнко Н.В. взяти до відома  та виконання     розпорядження     Первозванівського сільського    голови    від 02 січня 2023 року № 16-р «Про фінансове забезпечення роботи центру ФЗН «Спорт для всіх» та забезпечити фінансування   заходу   за   рахунок   коштів, передбачених  на спортивно-масові  заходи    відповідно  до  затвердженого кошторису. Видатки здійснювати по КФК 0615061.
  2. Директору КЗ «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Фельдман Н.В.:

          – затвердити склад футбольної команди  ФК «Клинці» для участі та призначити  керівника команди;

          –  забезпечити участь команди ФК «Клинці» у змаганнях;

          – покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я спортсменів  під час участі на керівника  команди.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на директора ЦФЗН «Спорт для всіх» Фельдман Н.В.

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК