Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/01/2021 с. Первозванівка № 30-р
Про затвердження відповідальних осіб за електрогосподарство на території Первозванівської сільської ради

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. ЗАТВЕРДИТИ СКОРОБОГАТОГО Юрія Володимировича, головного спеціаліста відділу  інфраструктури та житлово-комунального господарства Первозванівської сільської ради відповідальною особою за електрогосподарство на території Первозванівської сільської ради та Калинівського старостинського округу.
  2. ЗАТВЕРДИТИ ТАРАНА Віталія Івановича, старосту Федорівського старостинського округу відповідальною особою за електрогосподарство на території Федорівського та Степового старостинських округів.
  3. ЗАТВЕРДИТИ ЛІПКА Володимира Петровича, старосту Клинцівського старостинського округу відповідальною особою за електрогосподарство на території Клинцівського старостинського округу,     сіл Бережинка, Макове, Верхівці, Покровське, Любо-Надеждівка, Демешкове, Гаївка, Новогригорівка.
  4. ЗАТВЕРДИТИ функціональні обов’язки відповідальних осіб за електрогосподарство на території Первозванівської сільської ради (додаток 1).
  5. ДУБЕНКО Олені Вікторівні, спеціалісту І категорії загального відділу Первозванівської сільської ради організувати проходження навчання відповідальних осіб за електрогосподарство на території Первозванівської сільської ради в Державному підприємстві «Кіровоградському експертно-технічному центрі Держпраці».
  6. ОЗНАЙОМИТИ з цим розпорядженням під особистий підпис всіх зазначених у ньому осіб.
  7. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження Первозванівського сільського голови Кропивницького району Кіровоградської області № 39 від 11 січня 2019 року «Про затвердження відповідальних осіб».
  8.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1