Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/01/2021 с. Первозванівка № 33-р
Про утворення робочої групи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів Первозванівської сільської ради

Відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», доручення Прем’єр-міністра України від 13 лютого 2020 року № 6157/0/1-20, на виконання протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 29, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації № 159-р від 14 лютого 2020 року та з метою протидії незаконному обігу підакцизних товарів на території Первозванівської сільської ради та керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. УТВОРИТИ робочу групу з протидії незаконному обігу підакцизних товарів Первозванівської сільської ради.
  2. ЗАТВЕРДИТИ склад робочої групи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів Первозванівської сільської ради (Додаток 1).
  3. Робочій групі вжити необхідних заходів щодо виявлення та недопущення функціонування на території  місць нелегального виробництва, зберігання та реалізації пального, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Первозванівського сільського голови від 19 лютого 2020 року № 95-р «Про створення робочої групи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів на території  Первозванівської сільської ради».
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1