Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
07/09/2022 с. Первозванівка № 360-р
Про участь в обласних комплексних змаганнях серед дітей та юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини»

Керуючись ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування» та відповідно до положення «Про проведення обласних комплексних змагань серед дітей та юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини» затвердженого начальником управління молоді та спорту КОДА, директором Кіровоградського обласного ЦФЗН «Спорт для всіх» та в.о. голови відділення НОКУ в Кіровоградській області від ня 2022 року:

  1. Директору центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради Фельдман Н.В. забезпечити відрядженнязбірної команди Первозванівської сільської ради 16 вересня  2022 року в м.Кропивницький для участі в обласних комплексних змаганнях серед дітей та юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини».
  1. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради сприяти участі здобувачів освіти 16 вересня 2022 року  у змаганнях та призначити відповідальних за збереження здоров’я та життя учнів у дорозі та під час участі.
  2. Витрати по участі у змаганнях віднести за рахунок відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради. Видатки здійснювати по КФК 061506.
  1. Відповідальність за підготовку та участь у заході покласти на Фельдман Н.В. – директора центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК