Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/01/2021 с. Первозванівка № 37-р
Про організацію укриття населення та створення фонду захисних споруд

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 № 138, наказу Міністерства Внутрішніх Справ України від 09 липня 2018 року № 579, Закону України від 17 листопада 2020 року № 1009-ІХ та з метою належної організації обліку фонду захисних споруд цивільного захисту, що розташовані на території Первозванівської сільської ради, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. ЗАТВЕРДИТИ заходи щодо організації укриття населення та створення фонду захисних споруд, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Первозванівської сільської ради (додаток 1).
  2. ПРОВЕСТИ обстеження існуючого фонду захисних споруд та визначення об’єктів, придатних як споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.

3.Спеціалісту І категорії загального відділу, відповідальній особі з питань охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту населення Первозванівської сільської ради забезпечити виконання заходів щодо організації укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту у випадку загрози життю та здоров’ю в наслідок НС та створення фонду захисних споруд, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Первозванівської сільської ради.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника сільського голови.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1