Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/01/2021 с. Первозванівка № 38-р
Про утворення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня Первозванівської сільської ради, затвердження Положення та складу комісії

Відповідно до статей 19, 71 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 14.06.2002 № 843 «Про затвердження Загального положення про спеціальну Урядову комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і Загального положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та об’єктового рівня», з метою безпосередньої організації та координації діяльності структурних підрозділів Первозванівської об’єднаної територіальної громади, підприємств, установ та організацій, пов’язаної з виконанням плану заходів щодо ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. УТВОРИТИ спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня Первозванівської сільської ради.
  2. ЗАТВЕРДИТИ Положення про спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня Первозванівської сільської ради (додаток 1).
  3. ЗАТВЕРДИТИ Персональний склад спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня Первозванівської сільської ради (додаток 2).
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1.2