Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17/10/2022 с. Первозванівка № 415-р
Про проведення фізкультурно- оздоровчого заходу «Рух заради здоров’я»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Положення «Про проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух заради здоров’я» Первозванівської сільської ради затвердженого головою Первозванівської сільської ради та директором ЦФЗН «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради від 13 жовтня 2022 року:

  1. Директору центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради Фельдман Н.В. забезпечити організацію проведення заходу  21 жовтня  2022 року  в с. Попівка. Початок змагань о 11.00 год.
  2. Прийняти участь у заході працівникам апарату Первозванівської сільської ради, старостинських округів та відділу освіти.
  3. Витрати по проведенню  заходу віднести за рахунок відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради. Видатки здійснювати по КФК 061506.
  4. Відповідальність за підготовку та проведення заходу покласти на Фельдман Н.В. – директора центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК