Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
02/11/2022 с. Первозванівка № 431-р
Про проведення змагань з волейболу

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» та відповідно до Положення «Про проведення змагань з волейболу серед працівників закладав освіти Первозванівської сільської ради в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу «Ти зможеш, якщо зміг я!» затвердженого начальником відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради та директором центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради від 01 листопада 2022 року:

  1. Директору центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради Фельдман Н.В. забезпечити організацію проведення змагань з волейболу серед працівників закладів освіти Первозванівської сільської ради 11 листопада   2022 року  в с. Первозванівка. Початок заходу о 10.00 год.
  2. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради  забезпечити участь команд Первозванівського  та Бережинського ліцеїв у даному заході.
  3. Витрати по проведенню  заходу віднести за рахунок відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради. Видатки здійснювати по КФК 061506.
  4. Відповідальність за підготовку та проведення заходу покласти на Фельдман Н.В. – директора центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Прасковія МУДРАК