Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/10/2021 с. Первозванівка № 470-р
Про затвердження результатів конкурсу на вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011 р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», протоколу засідання комісії з питань проведення конкурсу на право вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради від 22.10.2021 року №1 та №2, з метою впорядкування та належної організації у сфері поводження з побутовими відходами на території Первозванівської сільської ради:

  1. ЗАТВЕРДИТИ протокол конкурсної комісії з проведення конкурсу на вивезення твердих побутових відходів на території Первозванівської сільської ради від 22.10.2021 року №4.
  2. ЗАТВЕРДИТИ протокол конкурсної комісії з проведення конкурсу на вивезення рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради від 22.10.2021 року №5.
  3. ДОРУЧИТИ МУДРАК Прасковії Петрівні, сільському голові, укласти договір з комунальним підприємством Первозванівської сільської ради «Добробут» на вивезення твердих побутових відходів терміном на 12 місяців.
  4. Вважати конкурс на вивезення рідких побутових відходів таким, що не відбувся,  у зв’язку із відсутністю претендентів.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК