Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
31/12/2020 с. Первозванівка № 589 - р
Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації Первозванівської сільської ради та виконавчого комітету

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» за № 2939-VI від 13.01.2011 року та Закону України «Про інформацію» №2938-VI від 13.01.2011 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №740 від 13.07.2011 року «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію:

 1. ВИЗНАЧИТИ з 01.01.2021 року організатором доступу до публічної інформації, якою володіє сільська рада – діловода загального відділу  РЕВУ Ганну Миколаївну.
 2. ЗАТВЕРДИТИ Положення про порядок  забезпечення  доступу до публічної інформації в Первозванівській  сільській раді та її виконавчих органах (Додаток 1).
 3. ЗАТВЕРДИТИ інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, розгляду інформації та її отримання (Додаток 2).
 4.  ЗАТВЕРДИТИ зразок запиту на інформацію (додаток до інструкції щодо процедури подання запиту на інформацію, розгляду інформації та її отримання).
 5.  ЗАТВЕРДИТИ інструкцію про порядок надання та оприлюднення Первозванівською сільською радою публічної інформації (Додаток 3).
 6.  ВИЗНАЧИТИ спеціальним місцем для оформлення інформаційного запиту та для роботи запитувачів з документами – кабінет загального відділу.
 7. ЗАБЕЗПЕЧИТИ кабінет ксероксом та зразками відповідних документів.
 8.  ЗАТВЕРДИТИ перелік відомостей, що становлять службову інформацію (Додаток 4).
 9.  Діловоду сільської ради Ганні РЕВІ:

9.1. З метою доступу до публічної інформації та її збереження організувати створення системи обліку документів, що знаходяться у відповідних розпорядників публічної інформації, забезпечити обов’язкову реєстрацію в цій системі таких документів та надання доступу до них за запитами (журнали реєстрації; додаток 4 до розпорядження).

9.2. ЗАПРОВАДИТИ облік запитів на інформацію.

 1.  Посадовим особам, які відповідають за проекти рішень, що відносяться до їх компетенції подавати для оприлюднення в установлений законом терміни.
 2.  Інформаційні запити приймати в письмовій та в усних формах, по телефону та електронною поштою в Первозванівській сільській раді: 

 

Понеділок – четвер – з 8.00 до 15.00.

Перерва  з 12:00 до 12:45.

Вихідні: субота, неділя.

 

 1. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, запитувача повідомляти про зобов’язання відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Тільки при наданні особі інформації про сільську раду та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
 2.  Вважати таким, що втратило чинність розпорядження Первозванівського сільського голови №28-р від 02.01.2020 року « Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації Первозванівської сільської ради та виконавчого комітету».
 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами З.Бондаренко.
Сільський голова Прасковія МУДРАК