Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
01/02/2022 с. Первозванівка № 60-р
Про проведення місцевого етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Керуючись ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування» та відповідно до змін до Положення «Про проведення місцевого етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA» у 2022 році» затвердженого начальником відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради та директором Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» від 27 січня 2022 року:

  1. Директору центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради Фельдман Н.В. забезпечити організацію проведення заходу 11 лютого  2022 року  в с. Первозванівка. Початок змагань о 10.00 год.

       2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради забезпечити участь здобувачів освіти 11              лютого 2022 року  у заходах та призначити відповідальних за збереження здоров’я та життя учнів під час участі.

  1. Витрати по проведенню  заходу віднести за рахунок відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради. Видатки здійснювати по КФК 061506.
  2. Відповідальність за підготовку та проведення заходу покласти на Фельдман Н.В. – директора центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК