Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
25/01/2023 с. Первозванівка № 71-р
Про скликання позачергової сесії Первозванівської сільської ради

На підставі частини четвертої та частини дев’ятої статті 46, пунктів 8 та 20 частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, та регламенту роботи Первозванівської сільської ради 8 скликання, скликати позачергову 27 сесію Первозванівської сільської ради 8 скликання 10 лютого 2023 року о 10.00 годині в приміщенні сільської ради.

 

 1. Питання  порядку денного які  планується  винести  на  розгляд  сесії:

 

1) Про затвердження порядку денного ХХVІІ сесії VІІІ скликання.

2) Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за січень – грудень 2022 року.

 1. Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади на 2023 рік.
 2. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік» .
 3. Про визначення одержувача бюджетних коштів.
 4. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 13.08.2021 року № 898 «Про передачу на баланс та господарське відання КП «Бережинський комунальник» Первозванівської сільської ради шахтних колодязів».
 5. Про делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури.
 6. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради № 30 від 27.11.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Первозванівської сільської ради, затвердження персонального складу та затвердження Положення  про виконавчий комітет» .
 7. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 22.12.2021 року № 1640 «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівська сільської ради, затвердження Положення про відділ ЦНАП».
 8. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради.
 9. Про надання дозволу на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель  комунальної власності.
 11. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 3522586600:02:000:2427.
 12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки із земель водного фонду комунальної власності в межах населеного пункту с. Первозванівка Кропивницького району Кіровоградської області.
 13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Первозванівської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Первозванівської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки нерозподіленої (невитребуваної) земельної частки (пай) та надання в оренду терміном на 10 років Фермерському господарству Зелінського Сергія Борисовича.
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Брана Юрію Юрійовичу та гр. Брана Любові Геннадіївні.
 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Гандрабурі Олені Вікторівні.
 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для городництва Брана Любов Геннадіївні.
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни її цільового призначення.
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни її цільового призначення гр. Крившенко Олені Сергіївні.
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.
 23. Про затвердження технічної документації  із землеустрою гр. Шелест Анастасії Анатоліївні.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Бомбіній Тетяні Олексіївні.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Шамієвій Валентині Володимирівні.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Степанюк Яні Валентинівні.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Хорольській Наталії Анатоліївні.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Шестаковій Раїсі Григорівні.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Швець Василю Анатолійовичу.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Полєтаєву Олександру Михайловичу.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Юсеф Галині Леонідівні.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Лімонову Миколі Германовичу та гр. Волковій Наталії Анатоліївні.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Чижмар Валентині Олексіївні
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Ковальчук Оксані Леонідівні.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Урбановському Євгену Олексійовичу.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Сокуренко Валентині Олександрівні.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років Фермерському господарству Зелінському Сергію Борисовичу.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років Фермерському господарству Зелінському Сергію Борисовичу.
 40. Про внесення змін в рішення XХV сесію VІІІ скликання від 22.12.2022 року № 1874 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
 41. Про внесення змін в рішення XХІV сесії VІІІ скликання від 22.11.2022 року № 1783 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності  гр. Тупчієнко Діани Владиславівни».
 42. Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на розроблення технічної документації нормативно грошової оцінки.
 43. Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.
 44. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом.
 45. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом.
 46. Про внесення змін в рішення XХV сесії VІІІ скликання від 22.12.2022 року № 1859 «Про продаж права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами
 47. Про внесення змін в рішення XХI сесії VІІІ скликання від 13.07.2022 року № 1717 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на земельних торгах та нормативно грошової оцінки».
 48. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження технічної документації щодо інвентаризації.
 49. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 25 сесії сільської ради 8 скликання від 22.12.2022 р. № 1866 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років ПП «С.Б. «КЕДР».
 50. Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою.
 51. Про затвердження структури комунальних закладів «Бережинський центру культури та дозвілля» Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області та «Первозванівський центру культури та дозвілля» Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області в новій редакції.
 52. Різне.

 

 1. На пленарне засідання ради запросити депутатів сільської ради, керівників бюджетних установ сільської ради.

 

 1. Секретарю сільської ради здійснити підготовку та проведення пленарного засідання сільської ради.

 

 1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК