Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
05/04/2019 с. Первозванівка № 127
Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Первозванівській сільській раді на 2019-2020 роки

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 980 «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації «Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Кіровоградській області на 2019-2020 роки» та з метою належної організації роботи щодо профілактики та попередження випадків невиробничого травматизму в Первозванівській сільській раді та керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити «План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Первозванівській сільській раді на 2019-2020 роки» (додаток 1).
2. Надавати інформації про хід виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру до Управління цивільного захисту облдержадміністрації щопівроку до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова МУДРАК П.П.

Додатки :

Дод.1 План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Первозванівській сільській раді на 2019-2020 роки