Зміст

Шукаєте роботу чи працівника – Вам на ярмарок вакансій

06.04.2021

Yarmarok

Державна служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає роботодавцям отримати кваліфіковану робочу силу, а шукачам роботи – віднайти потрібного роботодавця, а отже і робоче місце.

Ефективною формою поєднання інтересів обох сторін є проведення міні-ярмарків вакансій. У рамках такого заходу роботодавець презентує підприємство, перелік актуальних вакансій, характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів за кожною із заявлених вакансій.

У свою чергу, шукачі роботи під час ярмарків вакансій, з перших вуст, отримують інформацію про підприємство, наявність вільних робочих місць,  можливість особисто презентувати себе роботодавцю та отримати відповіді на запитання, що пов’язані з працевлаштуванням.

Важливим аспектом ярмарків та міні-ярмарків вакансій є безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними, що дає бажаний результат: роботодавці отримають необхідних працівників, а  шукачі роботи – підходящу роботу.

Тож, хто шукає роботу мають можливість, у квітні цього року, відвідати міні-ярмарки вакансій, проведення яких відбудеться у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості (м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, 15, каб.202) за графіком:

Дата та час проведенняПрофесії
08.04.2021 о 10.00 год.продавець продовольчих та непродовольчих товарів
13.04.2021 о 10.00 год.кухар
15.04.2021 о 10.00 год.швачка
22.04.2021 о 10.00 год.менеджер (управитель), менеджер (управитель) зі збуту

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості