Зміст

Світ флористики: від створення квіткових композицій до менеджменту

23.06.2022

Без названия (2)

Ви захоплюєтеся вирощуванням квітів? Мрієте пов’язати своє життя з квітами і щодня реалізовувати свій творчий потенціал?

Зробіть перший крок на професійному шляху – навчайтесь за підтримки служби зайнятості!

Ознайомитися з історією розвитку квітникарства і його сучасним станом, освоїти агротехніку вирощування квіткових культур, набути знань з організації території квіткового господарства та облаштування газонів і догляду за ними, опанувати види квіткового оформлення допоможуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт».

Старт навчання – 27 червня 2022 року. Тривалість – 0,3 місяця.

Безробітні громадяни, зареєстровані у службі зайнятості, професійне навчання можуть пройти безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3Jdtth5

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості