В теплий літній суботній вечір 27 липня жителі села Сонячне Первозванівської сільської ради зустрічали у себе аматорів Первозванівського будинку культури зі святковою програмою “Від села до села”. Саме тут працівники культури вирішили розпочати великий концертний тур по території Первозванівської ОТГ.
Гостей свята вітали аматорські колективи села Первозванівка: вокальні ансамблі “Сонечко”, “Приінгульські голоси” під акомпонуванням Станіслава Табунченко та “Барвінок”, та сольними виступами Наталя Камінська, Оксана Середенко та Тімур Рахімов.
З вітальним словом до гостей свята звернулася і сільський голова Прасковія Петрівна. Вона подякувала всім, хто в цей вечір прийшов послухати концерт, відпочити від повсякденних справ та підтримати наших талановитих виконавців.
Про місце та час наступного концерту в рамках проекту “Від села до села” шукайте в оголошеннях.
За матеріалами Любові Ключнікової