Зміст

Відбувся Різдвяний турнір з настільного тенісу

12.01.2022

Photo 2022 01 12 09 54 54

11 січня у Первозванівському СБК за підтримки ЦФЗН “Спорт для всіх “Первозванівської сільської ради   пройшов “Різдвяний турнір” з настільного тенісу.

    З перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця. Після перших зіграних партій виявилися фаворити, але інші спортсмени також чинили гідний опір.

    Було багато спірних і яскравих моментів під час матчів. Дуже цікаво спостерігати за настроєм хлопців та дівчат під час гри, за тим, як переживали кожний влучний удар і кожен промах. Всі отримали масу незабутніх емоцій і нагороди знайшли своїх героїв.

   У категорії “Чоловіки” переможцем став – Джиган Ігор,

ІІ м – Ковбасюк Максим;

ІІІ м – Бондаренко Анатолій.

Серед молодших юнаків І м виборов – Олександр Манько ;

ІІ – Єгор Шевельов ;

ІІІ – Сергій Макаров.

Серед дівчат кращою була  Олена Джиган.

   Всі учасники залишилися задоволені цими змаганнями і дуже сподіваються, що подібні турніри будуть проводитися і надалі , а бажаючих прийняти участь в подібних змаганнях з інших сіл Первозванівської  громади  буде більше.

     Основна мета турніру – пропаганда здорового способу життя, широке використання простих і здорових видів спорту – таких, як настільний теніс.

     Календарь заходів на січень – лютий 2022 рік ЦФЗН “Спорт для всіх “Первозванівської сільської ради: зараз проходить фізкультурно-оздоровчий захід “Спортивна зима” (в усіх сільських радах є положення і умови проведення), 04 лютого – І етап обласних змагань  з волейболу серед юнаків (Степове), лютий – місцеві змагання “Олімпійське лелеченя”.