Зміст

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

02.11.2019

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки життя людей. На території Первозванівської ОТГ соціальний захист жителям надають Служба у справах дітей Первозванівської сільської ради та Центр надання соціальних послуг населенню Первозванівської сільської ради.
Шановні колеги, прийміть щирі вітання з вашим професійним святом. Саме ви, фахівці такої нелегкої та відповідальної праці, надаєте людям необхідну допомогу та підтримку, вселяєте у серця людей віру й надію, впевненість у завтрашньому дні.
Хочу побажати вам, передусім, розуміння, поваги та вдячності від людей, яким ви надаєте допомогу, ділячись з кожним підопічним частиною своєї душі. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям, а цей день буде черговим нагадуванням про вашу причетність до великої справи соціального захисту людини.
З повагою,
Сільський голова Первозванівської сільської ради Прасковія МУДРАК,
Виконком Первозванівської сільської ради.