Зміст

Які зміни відбулись у законодавстві з питань підтримки підприємництва?

23.11.2022

зміни

  Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 № 1283 (набрала чинності 19.11.2022) https://cutt.ly/cMXU8SY внесено зміни до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

  Так, змінами, внесеними до пункту 20 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, визначено, що обов’язковою умовою договору мікрогранту є створення протягом шести місяців робочих місць з дня зарахування коштів на банківській рахунок отримувача. Раніше ж цей строк розпочинався з дня укладення договору мікрогранту.

  У Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, серед іншого, пункт 4 викладено в новій редакції. Як і раніше він передбачає створення не менше 14 робочих місць на 1 га площі модульної теплиці. Водночас введена градація максимального розміру гранту: для площі від 0,4 до 0,6 га – 2 млн грн; від 0,8 до 1,2 га – 3,5 млн грн; від 1,6 до 2,4 га – 7 млн грн. Згідно зі змінами до пункту 16 цього Порядку, загальний обов’язок щодо створення щонайменше 40 нових робочих місць відтепер конкретизовано, а саме: створення не менше 14 нових робочих місць на 1 га модульних теплиць.

Довідково. Інформацію щодо оцінювання бізнес-плану, перевірки документів та інші моменти, які впливають на прийняття рішення, можна знайти на нашій сторінці у Фейсбук за хештегом #Підтримка_підприємництва.

У вас виникли питання, пов’язані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за номерами, що розміщені тут  https://cutt.ly/oJ8G2q9

Нагадуємо, що також ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості