Зміст

Якісна теорія та цікава практика: зварникам пропонують безоплатні курси

28.08.2023

24.08 Сучасне зварюванняВи знаєте, що таке зварювальний апарат і маєте уже певний досвід роботи із цим обладнанням? Пропонуємо вам не зупинятися на цьому та покращити свої навички завдяки курсам цільового призначення за навчальною програмою «Ручне дугове напівавтоматичне зварювання».

Незважаючи на широке застосування різних механізованих методів зварки плавленням, найбільша кількість зварних конструкцій виготовляються методом ручної дугової зварки. Цей спосіб є найпоширенішим видом електрозварювання, що застосовується для зварювання м’якої та легованої сталі, чавуну, неіржавіючої сталі, у деяких випадках кольорових металів.

Підвищуйте свою кваліфікацію та будьте затребуваними на ринку праці!

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам опанувати нові знання не лише у теорії, а й на практиці.

Заняття розпочинаються 11 вересня цього року. Усі деталі навчання можна дізнатися у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості