Зміст

З днем працівників житлово-комунального господарства України !

17.03.2023

6236de43e02ab419280671

19 березня – професійне свято в працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. В Україні його почали відзначати з 1995 року.
 Сердечно вітаємо із прийдешнім професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства України, усіх, хто трудиться в житлово-комунальнiй галузі Первозванiвськоï територiальноï громади !
   Якщо рано-вранці ми чуємо шурхіт мітли під нашими будинками, якщо гуркотить техніка, прибираючи сміття, а вдома з кранів тече вода і ми можемо увімкнути чайник, аби приготувати каву – значить життя продовжується. У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують водопостачанням, світлом, теплом, чистотою міста нашої країни.
   Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення. Як і праця комунальників. Залишитись під час війни на своїй роботі, сумлінно виконувати свої обов’язки на благо громади – це теж подвиг. Тому і усі працівники комунальної сфери нашої громади – герої. Тільки їх щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення їх найнеобхіднішим.
   У цей день вкотре висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади. Дякуємо Вам за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. Здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах! Я переконана, що з такими працьовитими, відповідальними та сумліннимм людьми Перемога не за горами! Зі святом!
                                                                                                                         
З повагою сільський голова Прасковія Мудрак, виконком Первозванівської сільської ради.