Зміст

Зі святом, село Первозванівка!

17.09.2023

86756dc4 898c 422e 918c F33ca98f1288Шановні жителі села Первозванівка!

   День села – особливе свято, яке об’єднує всіх жителів нашої громади , тих, чиєю працею воно створювалося. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.

    На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене  сумними подіями та має  гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

   У цей  день від усієї душі зичу Вам, шановні односельчани та Вашим родинам, міцного здоров’я, щастя,  добра, достатку, мирного неба над головою, довгожданої Перемоги та Божої благодаті. Нехай усі хороші починання приносять лише користь для рідного села. Нехай Первозванівка процвітає, щастя та добробут панують  у кожній родині. Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого мирного майбутнього!

 Щиро вірю, що в наступному році День села ми святкуватимемо в мирній вільній Україні!

Зі святом! Слава Україні!

З повагою сільський голова Прасковія Мудрак та виконком Первозванівської сільської ради !