Зміст

Результати проведення конкурсного відбору

20.02.2024

Bez Nazvanyya 300x132Первозванівська сільська рада  оголошує  результати конкурсу на визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради

У зв’язку із фактичною наявністю одного претендента (учасника) конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення твердих побутових  на території Первозванівської сільської ради  на лоти №3 с.Первозванівка, с. Попівка, с.Неопалимівка, с.Зоря – приватний сектор, №4 с.Калинівка, с. Клинці, с. Степове, с. Федорівка (Миколаївські сади) -приватний сектор, №6 с.Покровське, с.Макове, с.Демешково,с. Любо-Надеждівка, с. Гаївка, С.Новогригорівка -приватгий сектор, а саме КП «Добробут» », який надав повний, попередньо встановлений пакет документів у встановлений термін, та у повному обсязі. Вважати конкурс таким, що відбувся. У зв’язку з відсутністю претендента(учасника) конкурсу на визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради  лот №1            с .Первозванівка, с. Сонячне, с. Зоря, с. Неопалимівка, с. Попівка, с. Калинівка, с. Клинці, с. Федорівка, с. Миколаївські Сади, с. Степове,   с. Паращине Поле с. Бережинка, с. Покровське,    с. Гаївка вважати конкурс  таким, що не відбувся.

ВИЗНАТИ:

КП«Добробут»  переможцем конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення твердих побутових  на території Первозванівської сільської ради  на лоти №3 с.Первозванівка, с. Попівка, с.Неопалимівка, с.Зоря – приватний сектор, №4 с.Калинівка, с. Клинці, с. Степове, (с. Паращине Поле), с. Федорівка (Миколаївські Сади) -приватний сектор, №6 с.Покровське, с.Макове, с.Демешково,с. Любо-Надеждівка, с. Гаївка, С.Новогригорівка -приватгий сектор, та укласти з ним договір.

Протокол: документ
Рішення: документ