Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/04/2023 с. Первозванівка № 1939
Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 22.12.2021 року № 1640 «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівська сільської ради, затвердження Положення про відділ «ЦНАП»

Керуючись Законом України «Про адміністративні послуги», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», відповідно до статті 25 та керуючись частиною четвертою статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Розпорядженням КМУ № 523-р, № 969-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Внести зміни в рішення Первозванівської сільської ради від 22.12.2021 року № 1640 «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівська сільської ради,  затвердження Положення про відділ ЦНАП», а саме:

1.1 Викласти в новій редакції стуктуру відділу «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради згідно з додатком 1.

    Встановити граничну чисельність відділу «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівська сільської ради в кількості 12 (дванадцять) штатних одиниць.

1.2 – затвердити Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради в новій редакції додаток 2.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської  ради