Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2030
Про повернення на доопрацювання проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькій Катерині Іванівні»

Керуючись ст. ст. 12, 22, 123, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 року № 1423-ІХ, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши заяву гр. Брюховецької Катерини Іванівни від 28.01.2022 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Повернути на доопрацювання у відділ земельних відносин та комунальної власності проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькій Катерині Іванівні».
  2. Відділу земельних відносин та комунальної власності виїхати на місцевість для обстеження та встановлення факту місця розташування земельної ділянки, встановлення користувача та правомірність використання, визначення стану земельної ділянки, дотримання умов її використання.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток