Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2054
Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського та (або) сільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу

Відповідно до статей 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 128 Земельного кодексу України, Закону України «Про оцінку земель», Методики експертної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002р. № 1531 із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 р. № 381, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Затвердити типовий договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського та (або), сільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу (додаток 1).
  2. Затвердити типовий договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського та (або) сільськогосподарського призначення, на якій розташовано об’єкти нерухомого майна (додаток 2).
  3. Затвердити розміри авансових внесків, що застосовуються при укладенні договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення (у відсотках) ставки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передбачаються до продажу (додаток 3; 4).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додатки 1,2,3,4