Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/04/2021с. Первозванівка№ 518
Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)

Розглянувши заяву директора ТОВ «Рассвет-Агро» Потєєва І.М від 23.03.2021 року про надання в оренду земель сільськогосподарського призначення із земель невитребуваних та неуспадкованих паїв загальною площею 13,8581 га на 15 років, а в разі витребування земельної ділянки власником земельної частки (паю) – до моменту отримання власником правовстановлюючих документів на право власності на земельну ділянку, за межами населеного пункту села Клинці, керуючись ст. ст. 25, 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 1277 Цивільного кодексу України, ст. ст.4, 19 Закону України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року № 340-ІХ, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли» від 20.09.2016р. №1533-VIII, ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати ТОВ «Рассвет-Агро» в оренду невитребувані власниками чи їх спадкоємцями земельні ділянки земельні частки (паї) сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 13,8581 га, які розташовані на території Первозванівської сільської ради за межами населеного пункту села Клинці, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 15 (п’ятнадцять) років або в разі витребування земельної ділянки власником земельної частки (паю) – до моменту отримання власником правовстановлюючих документів на право власності на земельну ділянку в межах цього строку до оформлення власниками права власності на земельні ділянки згідно з переліком та встановити щорічну плату за оренду земельних ділянок в розмірі 10 (десять) % (відсотків) від нормативної грошової оцінки землі згідно з додатком.

1.1. Сплату проводити щомісячно в рівних частинах. Розмір орендної плати підлягає індексації відповідно до щорічного коефіцієнта індексації вартості  землі.

  1. Уповноважити сільського голову Первозванівської сільської ради МУДРАК Прасковію Петрівну укласти відповідний договір оренди землі.
  2. ТОВ «РАССВЕТ-АГРО»:

3.1. У 30 –ти денний термін, з дня прийняття рішення, укласти з сільською радою договори оренди земельних ділянок і забезпечити проведення державної реєстрації права оренди.

3.2. Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток