Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
09/03/2023 с. Первозванівка № 30
Про затвердження висновку органу опіки та піклування про звільнення ХХХХХХХХХХХХХХХ від повноважень опікуна

Розглянувши заяву ХХХХХХХХХХХХХ, мешканки с.Федорівка вул. ХХХХХХХХХХ Кропивницького району, про доцільність вирішення питання звільнення від повноважень опікуна над недієздатним ХХХХХХХХХХХХ, керуючись статтями 55, 56, 60, 63, 67, ч.3 ст. 75 Цивільного кодексу України, відповідно до п. 4 делегованих повноважень статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил опіки і піклування, затверджених Наказом Державного комітету України у справах молоді, Міністерства освіти України, Міністерства здоров’я України, Міністерства праці га соціальної політики України від 26.05.1999 року № 34/166/131/88,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

ВИРІШИВ:

     1.Затвердити висновок органу опіки та піклування Первозванівської  сільської  ради про звільнення ХХХХХХХХХХХХХХХХХХ від повноважень опікуна над повнолітньою недієздатною особою  ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ (додається) .

  1. ХХХХХХХХХХХХХХХХХ звернутись до Кіровоградського районного суду Кіровоградської  області із заявою про звільнення  від повноважень опікуна над недієздатним ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського  голову  П.Мудрак.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Висновок