Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
07/12/2020 с. Первозванівка № 6
Про утворення робочої групи та затвердження заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19 жовтня 2004 року № 126, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2004 року за № 1410/10009, на виконання підпункту 9.1.1 пункту 9 рішення Колегії ДСНС України від 20.10.2020 № 6, доручення Управління ДСНС України у Кіровоградській області № ОД-98 від 19 листопада 2020 року та з метою посилення пожежної безпеки населених пунктів, запобігання виникненню пожеж на території Первозванівської сільської ради протягом осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду 2020-2021 років, забезпечення належного рівня пожежної безпеки протягом осінньо-зимового періоду 2020-2021 років об’єктів суб’єктів господарювання, закладів відомчих установ, органів місцевого самоврядування та з урахуванням діючих обмежень на здійснення заходів державного нагляду (контролю), пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

 

  1. Утворити робочу групу з відпрацювання населених пунктів Первозванівської сільської ради з питань профілактики виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них.
  2. Затвердити Положення робочої групи з відпрацювання населених пунктів Первозванівської сільської ради з питань профілактики виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них (додаток 1).
  3. Затвердити склад робочої групи з відпрацювання населених пунктів Первозванівької сільської ради з питань профілактики виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них (додаток 2).
  4. Затвердити заходи Первозванівської сільської ради щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них протягом осінньо-зимового періоду 2020-2021 років на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (додаток 3).
  5. Довести до керівників підприємств, установ та організацій, які функціонують на території громади, щодо забезпечення дотримання вимог пожежної безпеки, відповідно до вимог чинного законодавства у тому числі під час експлуатації електричних мереж, електрообладнання, приладів опалення (особливо пічного), наявністю та справністю первинних засобів пожежогасіння.
  6. Посилити пожежно-профілактичну роботу протягом осінньо-зимового періоду та навчання населення з пожежної безпеки у побуті через консультаційні пункти цивільного захисту, веб-сайт та вайбер групи. Депутатам ради, членам виконавчого комітету.
  7. Довести до відома мешканців територіальної громади інформацію про затверджені заходи через офіційний веб-сайт Первозванівської сільської ради ради.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1-2