Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
12/02/2021 с. Первозванівка № 9
Про затвердження складу комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первозванівської сільської ради в новій редакції

Керуючись Кодексом Цивільного захисту України, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та з метою координації дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків

  1. Затвердити склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первозванівської сільської ради в новій редакції (додаток 1).
  2. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первозванівської сільської ради, старости Клинцівського старостинського округу Первозванівської сільської ради (додаток 2).
  3. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первозванівської сільської ради, старости с. Бережинка Первозванівської сільської ради (додаток 3).
  4. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому

комітеті Первозванівської сільської ради, старости с. Покровське Первозванівської сільської ради (додаток 4).

  1. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первозванівської сільської ради, старости с. Гаївка Первозванівської сільської ради (додаток 5).
  2. Затвердити функціональні обов’язки члена комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первозванівської сільської ради, в.о. директора комунального підприємства «Бережинський комунальник» Первозванівської сільської ради (додаток 6).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток