Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
23/01/2018 с. Первозванівка № 7
Про створення узгоджувальної комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території Первозванівської сільської ради

З метою забезпечення об’єктивного і своєчасного вирішення земельних спорів на території Первозванівської сільської ради щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, додержання громадянами правил добросусідства, відповідно до ст. 12, 158, 159, 160, 161 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Створити Узгоджувальну комісію з розгляду та вирішення земельних спорів у складі згідно додатку №1.
2. Затвердити Порядок розгляду та вирішення земельних спорів на території Первозванівської сільської ради згідно додатку № 2.
3. Затвердити Положення про комісію з вирішення земельних спорів, щодо земельних ділянок та додержання добросусідства згідно додатку № 3.
4. Земельні спори, які на день набрання чинності цим рішенням перебувають на розгляді Первозванівської сільської ради, передаються на розгляд узгоджувальної комісії з розгляду та вирішення земельних спорів та розглядаються згідно положень Порядок розгляду та вирішення земельних спорів на території Первозванівської сільської ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на    начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Ковальову І.О.

Сільський голова П. Мудрак

Додатки :

Додаток 1 Склад узгоджувальної комісію з розгляду та вирішення земельних спорів
Додаток 2 Порядок розгляду та вирішення земельних спорів
Додаток 3 Положення про узгоджувальну комісію по вирішенню земельних спорів