Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/01/2021 с. Первозванівка № 39-р
Про затвердження Програми загальної підготовки працівників підприємств, установ, організацій Первозванівської об’єднаної територіальної громади до дій у надзвичайних ситуаціях та Програми прискореної підготовки працівників Первозванівської об’єднаної територіальної громади до дій в особливий період

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444, наказу ДСНС України від 06.06.2014 № 310 "Про затвердження Програми загальної підготовки працівників підприємств, установ, організацій та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях" (у редакції наказу ДСНС України від 08.08.2014 №458), з метою встановлення рекомендованого змісту різних форм навчання, а також навчального часу на їх проведення, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. ЗАТВЕРДИТИ Програму загальної підготовки працівників підприємств, установ, організацій Первозванівської об’єднаної територіальної громади до дій у надзвичайних ситуаціях (додаток 1).
  2. ЗАТВЕРДИТИ Програму прискореної підготовки працівників Первозванівської об’єднаної територіальної громади до дій в особливий період (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Програма