Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
01/04/2019 с. Первозванівка № 122
Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території сільської ради

Відповідно до Указу Президента України від 06.08.1998 р. №855/98 «Про день довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. №777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» (із змінами, внесеними згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 р. № 1914-р), з метою забезпечення утримання території населених пунктів сільської ради у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення

1. ПРОВЕСТИ до 20 квітня 2019 року на території сільської ради щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та у її рамках 12 та 19 квітня 2019 року День благоустрою за участю всіх підприємств, установ та організацій розташованих на території сільської ради.
2. ЗАТВЕРДИТИ заходи по проведенню щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою (додаються).
3. Відповідальним інформувати про хід виконання заходів з проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території сільської ради відділ житлово-комунального господарства облдержадміністрації.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова МУДРАК П. П.

Додатки :

Заходи по проведенню санітарно-екологічного місячника з благоустрою населених пунктів Первозванівської сільської ради