Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17/04/2019 с. Первозванівка № 146
Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Первозванівської сільської ради

Відповідно до статтей 71, 75 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11, Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 лютого 2017 року № 65-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 березня 2019 року № 557-р «Про розподіл функціональних повноважень керівництва обласної державної адміністрації», рішення виконавчого комітету Первозванівської сільської ради від 30 листопада 2018 року № 86 «Про затвердження Положення про Первозванівську ланку об’єднаної територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту» та з метою забезпечення координації дій органів місцевого самоврядування, органів управління та сил цивільного захисту , а також організованого і планового виконання комплексу заходів та робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Первозванівської сільської ради та керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Первозванівської сільської ради першого заступника сільського голови КУЗЬМЕНКО ОЛЕНУ ВІКТОРІВНУ.
2. У разі відсутності першого заступника сільського голови керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Первозванівської сільської ради призначити керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу Первозванівської сільської ради БОНДАРЕНКО ЗОЮ ВОЛОДИМИРІВНУ.
3. У разі ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка за характером та наслідками не потребує спеціального призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, обов’язки такого керівника виконує керівник служби , що здійснює ліквідацію наслідків цієї надзвичайної ситуації.
4. Затвердити обов’язки керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Первозванівської сільської ради (Додаток 1).
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова МУДРАК П.П.

Додатки :

Дод.1 Обов'язки керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Первозванівської сільської ради