Зміст

Оголошення про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації

30.09.2022

Images (2)

«Детальний план території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області», розроблений на площу території детального плану 14,0000 га.

Земельна ділянка площею 14,0000 га кадастровий номер 3522586600:02:000:0286 знаходиться в приватній власності гр. Тупчієнко Діани Владиславівни для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗД 11.02) на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, що обмежуються зі сходу – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, з півночі – землі сільськогосподарського призначення, із заходу – землі комунальної власності Первозванівської сільської ради, з півдня – кільцева дорога м. Кропивницький.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Первозванівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».

Замовник містобудівної документації: Первозванівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «АРЕАЛ-ПРОЕКТ» 25006, м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 9, т. 0509257984.

Підстави для розроблення: рішення сесії Первозванівської сільської ради від 06.05.2022 року № 1689.

Основна мета розробки детального плану території: З метою впорядкування території, визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень для розподільчого центру на території Первозванівської сільської ради.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 14,0000 га, територія детального плану 35,5623 га.

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Первозванівській сільській раді за адресою: 27652, Кіровоградська область. Кропивницький район, с. Первозванівка вул. Гагаріна, 1 та на офіційному веб-сайті Первозванівської сільської ради.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду зауважень та пропозицій: Начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Гордієнко Ігор Миколайович.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 27652, Кіровоградська область. Кропивницький район, с. Первозванівка вул. Гагаріна, 1.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 27 вересня 2022 року по 27 жовтня 2022 року.

Громадські слухання відбудуться28 жовтня 2022 року о 10 год. 00 хв. за адресою:

27652, Кіровоградська область. Кропивницький район, с. Первозванівка вул. Гагаріна, 1, ІІ поверх, кабінет відділу земельних відносин та комунальної власності.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 Додатки: