Зміст

Про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації

15.09.2023

Без названия

«ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ на земельну ділянку площею 4,8000 га, кадастровий номер 3522587600:02:000:2452 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД: 01.01) з метою будівництва виробничих будівель та споруд, за межами населеного пункту, на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Первозванівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план частини території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».

Замовник містобудівної документації: Первозванівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області.

Розробник містобудівної документації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«АРЕАЛ – ПРОЕКТ»
25006, м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 9
Тел. +38 050 9257984

Підстави для розроблення: Рішення Первозванівської сільської ради від 14.06.2023 № 2058 «Про розробку детального плану території Первозванівської сільської ради» 

Основна мета розробки детального плану території: Визначення планувальних обмежень використання територій, розміщення та добудова нових споруд, визначення містобудівних умов та обмежень.

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Первозванівській сільській раді за адресою: 27652, Кіровоградська область. Кропивницький район, с. Первозванівка вул. Гагаріна, 1 та на офіційному веб-сайті Первозванівської сільської ради.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду зауважень та пропозицій: Начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Гордієнко Ігор Миколайович.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 27652, Кіровоградська область. Кропивницький район, с. Первозванівка вул. Гагаріна, 1.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 15 вересня 2023 року по 15 жовтня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться: 20 жовтняня 2023 року о 10 год. 00 хв. за адресою:

27652, Кіровоградська область. Кропивницький район, с. Первозванівка вул. Гагаріна, 1, ІІ поверх, кабінет відділу земельних відносин та комунальної власності.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 Додатки: