Зміст

Проекти рішень 10 сесії 8 скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 Х СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1. Про затвердження порядку денного 10 сесії 8 скликання.Переглянути проєкт.

2. Про внесення змін до Регламенту  Первозванівської сільської ради восьмого скликання. Переглянути проект.

3. Про затвердження розпорядження  сільського голови з основної діяльності виданих у міжсесійний період. Переглянути проект.

4. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на БОМБІНУ Л.Ф.,  КАЧАНОВУ Т.І., ТАРАНУХУ Т.В., СКОРОБОГАТУ С.В. в новій редакції . Переглянути проєкт.

5. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на Тарасюк В.Д. , Терезу О.А. в новій редакції . Переглянути проєкт.

6. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за січень – вересень 2021 року.  Звіт доходи . Переглянути проєкт.  Звіт видатки.

7. Про затвердження Плану роботи сільської ради  на 2022 рік та Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2022 рік. Переглянути проєкт.

8. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Переглянути проєкт.

9. Про внесення змін в рішення 8 сесії 8 скликання  від 25.06.2021 року № 721 «Про затвердження кошторисної частини проектних документацій» . Переглянути проєкт.