Зміст

Проекти рішень 3 сесії 8 скликання

Проекти рішень ІIІ сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 IIІ СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного 3 сесії 8 скликання.Переглянути проект.

2.Про затвердження розпоряджень сільського голови з основної діяльностівиданих у міжсесійний період. Переглянути проект.

3.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на БОМБІНУ Л.Ф., КАЧАНОВУ Т.І., ТАРАНУХУ Т.В., СКОРОБОГАТУ С.В. Переглянути проект.

4. Про покладання обов’язків із проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території сіл Бережинка, Верхівці, Макове, Покровське, Демешкове, Любо-Надеждівка, Гаївка, Новогригорівка, що входять до складу Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області. Переглянути проект.

5. Про вхід до складу засновників та прийняття закладів освіти безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської сільської ради. Переглянути проект.

6. Про перейменування закладів освіти. Переглянути проект.

7. Про передачу закладів освіти та культури Первозванівської сільської ради в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради. Переглянути проект.

8. Про прийняття закладів культури безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської сільської ради. Переглянути проект.

9. Про базову мережу закладів культури Первозванівської сільської ради. Переглянути проект.

10. Про внесення змін в рішення ХXV сесії VІІІ скликання від 10.04.2020 року № 1294 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток(паїв). Переглянути проект.

11. Різне.