Зміст

Проекти рішень 32 сесії 8 скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 ХXXII СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1. Про затвердження порядку денного позачергової  32 сесії 8 скликання. Переглянути проєкт.

2.  Про затвердження Програми  підтримки   села   Мала Олександрівка Великоолександрівської   селищної  територіальної   громади  Бериславського  району  Херсонської області. Переглянути проєкт. 

2. Про внесення змін  до Програми  «Поліцейський офіцер громади на 2021-2023 рік». Переглянути проєкт.

3. Про внесення змін до  рішення  Первозванівської сільської ради від 22 грудня  2022 року  № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік».  Переглянути проєкт. Додаток 3.  Додаток 4.

4. Про внесення змін до  рішення  Первозванівської сільської ради від 22 грудня  2022 року  № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік».  Переглянути проєкт. Додаток 1. Додаток 2.

5. Про затвердження  кошторисної  частини  проєктної  документації  за робочим    проєктом  в с.Федорівка  .  Переглянути проєкт.

6. Про затвердження  кошторисної  частини  проєктної  документації  за робочим    проєктом  в с. Сонячне.  Переглянути проєкт .

7. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника  комунального закладу «Первозванівська публічна бібліотека» Первозванівської сільської ради. Переглянути проєкт .

8. Про розгляд  звернення жителів с.Покровське.

9. Різне