Зміст

Проекти рішень 5 сесії 8 скликання

Проекти рішень V сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 V СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1. Про затвердження порядку денного 5 сесії 8 скликання.Переглянути проект.

2. Про «Звіт директора  КП Первозванівської сільської ради «Добробут» про результати діяльності у 2020 році». Звіт.

3. Про «Затвердження звіту про виконання сільського бюджету Бережинської сільської ради за січень-грудень 2020 року». Звіт.

4. Про «Затвердження звіту про виконання сільського бюджету Гаївської сільської ради за січень-грудень 2020 рік». Звіт.

5. Про «Затвердження звіту про виконання сільського бюджету Покровської сільської ради за січень-грудень 2020 рік». Звіт видатки.  Звіт доходи.  

6. Про «Затвердження звіту про виконання сільського бюджету за січень – грудень 2020 року». Звіт видатки. Звіт доходи. 

7. Про внесення змін в «Програму  поліцейський офіцер громади на 2021-2023 роки» затверджену рішенням сільської ради від 21.12.2020 року № 49 «Про затвердження  Програми поліцейський офіцер громади на 2021-2023 року».

8. Про Звернення депутатів  Первозванівської сільської ради до  Президента України, Верховної Ради України  та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості  зростання цін на електроенергію, природний газ  та інших житлово-комунальних тарифів для населення.

9. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради № 30 від 27.11.2020 року  «Про утворення виконавчого комітету  Первозванівської сільської ради,  затвердження персонального складу та затвердження Положення  про виконавчий комітет». Переглянути проекти.

10. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок функціонування кладовищ та правила поховання на території Первозванівської сільської ради, Кропивницького району Кіровоградської області. Переглянути проект.

11.Про оптимізацію закладів культури Первозванівської сільської ради.

12.Про припинення діяльності  Гаївського закладу дошкільної освіти  загального типу «Гайочок» Первозванівської сільської ради шляхом ліквідації.

13. Про утворення Молодіжної ради.

14.Про зміни до штатного розпису.

15. Про закриття однієї групи  в Бережинському закладі  дошкільної освіти (ясла-садок)  загального типу «Колосок»  Первозванівської сільської ради.

16. Про передачу майна на баланс   та господарське відання. Переглянути проекти.

17. Про внесення змін до Програми виконання заходів  організації та проведення призову громадян на  строкову військову службу, залучення громадян на  військову службу за контрактом до військових частин Збройних  Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки. Переглянути проект.

18.Про готовність прийняття КНП Кропивницької районної ради  «Центр первинної медико-санітарної  допомоги Кропивницького району»  зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кропивницького району у комунальну власність територіальних громад.

19. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської  ради №6 від 20.11.2020 року «Про затвердження  структури та загальної чисельності працівників апарату  Первозванівської сільської ради та її  виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».

20. Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Первозванівської сільської ради на 2021-2025 роки. План заходів.

21. Про затвердження контракту  з керівником комунального підприємства Первозванівської сільської ради «Добробут» . Переглянути проекти.

22. Про затвердження Переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на земельні торги  окремими лотами у 2021-2023 роках.

23. Про надання дозволу про включення  земельної ділянки до переліку земельних ділянок  вільних від забудови, призначених для продажу права оренди  на конкурентних  засадах (аукціонах) та надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки .

24.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність орієнтовною площею -2.0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Марченко Ларисі Іванівні .

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

26. Про виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га для  розміщення та експлуатації будівель і споруд  додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій в с. Первозванівка .

27. Про затвердження технічної документації  із землеустрою .

28. Про надання в оренду земельну ділянку терміном на 49 (сорок дев’ять) років громадській організації «ФК Інгул».

29. Про визнання рішення таким, що втратило чинність.

30. Про внесення змін в рішення ХХІ сесії  VІІІ скликання від 15.11.2020 року № 951 «Про надання дозволу на розроблення проекту  із землеустрою» . Переглянути проекти.

31. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Додаток  .  Переглянути проект.