Зміст

Проекти рішень 6 сесії 8 скликання

Проекти рішень VІ сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 VІ СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1. Про затвердження порядку денного 6 сесії 8 скликання.Переглянути проект.

2. Про внесення змін до рішення  від 26.02.2021 року № 196 «Про передачу майна на баланс  та господарське відання». Проект.

3.Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік».Проект.

Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4.

4.Про затвердження Положення  про конкурс на посаду керівника  комунального закладу загальної  середньої освіти Первозванівської  сільської ради. Проект.

5. Про затвердження «Звіту  про стан виконання Програми соціально-економічного та  культурного розвитку Первозванівської  сільської ради (ОТГ) на 2019-2021 роки». Проект.

6. Про внесення змін до рішення від 27.11.2020 року № 45 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2021 рік». Проект.

7. Про «Звіт сільського голови  про роботу сільської ради в 2020 році». Проект.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі). Проекти.

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі). Проекти.

10. Про затвердження технічної документації  із землеустрою . Проекти.

11. Про внесення змін в рішення . Проекти

12. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та  надання її в оренду. Проекти.

13. Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення невитребуваних земельних часток (паїв). Проекти.

14.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду Харченко Ю.І.терміном на 49 (сорок дев’ять) років. Проекти.

15. Про припинення договору оренди. Проект.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  голові ФГ «Бережинське» Придибайло Г.М терміном на 49 (сорок дев’ять) років. Проекти.

17.Про визнання рішення таким, що втратило чинність. Проект.

 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельних ділянок. Проект.

19. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою   щодо надання земельної ділянки в оренду. Проект.

20. Різне