Зміст

Проекти рішень 9 сесії 8 скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 ІХ СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1. Про затвердження порядку денного 9 сесії 8 скликання.Переглянути проєкт.

2. Про внесення змін до Регламенту  Первозванівської сільської ради восьмого скликання. Переглянути проєкт.

3. Про затвердження Програми  фінансової підтримки закладів  охорони здоров’я Первозванівської  сільської ради на 2021-2025 роки у новій редакції. Переглянути проєкт. Додаток Програма.

4. Про звіт ДОП Кропивницького РВП  Кропивницького ВП ГУНП в   Кіровоградській області капітана поліції Д.С. Русакова  та молодшого лейтенанта Д.С. Перевозного за І півріччя 2021 року. Переглянути проєкт.

5. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за січень – червень 2021 року. Переглянути проєкт. Додаток 1. Додаток 2.

6. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Переглянути проєкт.

7. Про  присудження премій  Первозванівської сільської ради  здобувачам освіти та педагогічним  працівникам за високі досягнення  у позашкільній діяльності. Переглянути проєкт.

Додаток 1Додаток 2.

8. Про передачу майна на баланс    та господарське відання. Переглянути проєкт.

9. Про передачу майна на баланс   та господарське відання. Переглянути проєкт.

10. Про затвердження кошторисної частини проектних  документацій . Переглянути проєкт.

11. Про затвердження Комплексної Програми  протидії злочинності, підтримання  публічної безпеки і порядку  на 2021-2025 роки. Переглянути проєкт.  Додаток.

Земельні питання

12. Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі Первозванівська сільська рада). Переглянути проєкти.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі Первозванівська сільська рада). Переглянути проєкти.

14. Про затвердження технічної документації  із землеустрою. (Первозванівська сільська рада) Переглянути проєкти.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки. (Первозванівська сільська рада) Переглянути проєкти.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі).Переглянути проєкти.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва дитячого ігрового майданчика за адресою: вул. Шкільна с.Калинівка Кропивницького району, Кіровоградської області. Переглянути проект.

18. Про затвердження технічної документації  із землеустрою . Переглянути проєкт.

19. Про внесення змін в рішення VIII сесії  VІІІ скликання від 25.06.2021року № 742 «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Козаковій Катерині Матвіївні. Переглянути проєкт.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( шляхом безоплатної передачі) Переглянути проєкти.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі). Переглянути проєкт.

22. Про затвердження технічної документації  із землеустрою гр.Васічевій Зої Миколаївні. Переглянути проєкт.

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі). Переглянути проєкти.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі Федорівський старостинський округ). Переглянути проєкти.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Федорівський старостинський округ ) Переглянути проєкти.

26.Про затвердження технічної документації  із землеустрою  (Федорівський старостинський округ ).Переглянути проєкти. 

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. (Клинці). Переглянути проєкти.

28.Про затвердження технічної документації  із землеустрою. Переглянути проєкт.

29. Про внесення змін в рішення (Клинці) Переглянути проєкти.

30.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) (Клинці). Переглянути проєкти.

31. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації щодо відведення  земельної ділянки в оренду. Переглянути проєкт.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі Бережинка). Переглянути проєкти.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Переглянути проєкти.

34.Про затвердження технічної документації  із землеустрою (Бережинка). Переглянути проєкти.

35. Про передачу земельної ділянки у власність. Переглянути проєкт.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( шляхом безоплатної передачі Бережинка). Переглянути проєкти.

37. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки ПрАТ «КИЇВСТАР». Переглянути проєкт.

38. Про припинення договору оренди.  Переглянути проєкт.

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність . Переглянути проєкти.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі). Переглянути проєкт.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі Покровське) Переглянути проєкти.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі Покровське ). Переглянути проєкти.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі Покровське). Переглянути проєкти.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду. Переглянути проєкт.

45. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. Переглянути проєкт.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Переверзєву Олександру Григоровичу. Проект рішення.

47. Різне.