Зміст

Проекти рішень 11 сесії 8 скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 ХI СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1. Про затвердження порядку денного 11 сесії 8 скликання.Переглянути проєкт.

2. Про продаж права оренди на конкурентних засадах  (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на земельних торгах. Переглянути проєкт.

3. Земельні питання с. Первозванівка. Переглянути проєкт.

4. Земельні питання с. Калинівка. Переглянути проєкт.

5. Земельні питання с. Степове. Переглянути проєкт.

6. Земельні питання с. Федорівка. Переглянути проєкт.

7. Земельні питання с. Клинці. Переглянути проєкт.

8. Земельні питання с. Гаївка. Переглянути проєкт.

9. Земельні питання с. Бережинка. Переглянути проєкт.

10. Земельні питання с. Покровське. Переглянути проєкт.

11. Про внесення змін до додатку 1 рішення Первозванівської сільської ради від 26.02.2021 р. №208 «Про затвердження Переліку земельних ділянок,  які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами у 2021-2023 роках». Переглянути проєкт.

12. Про внесення змін в рішення. Переглянути проєкт.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (шляхом безоплатної передачі)с. Первозванівка. Переглянути проєкт.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (шляхом безоплатної передачі)с. Калинівка. Переглянути проєкт.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) с.Степове. Переглянути проєкт.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) с.Федорівка. Переглянути проєкт.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) с.Клинці. Переглянути проєкт.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) с. Бережинка. Переглянути проєкт.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) с.Покровське. Переглянути проєкт.

20. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  гр. Тарасенку Василю Миколайовичу. Переглянути проєкт.

21. Про затвердження технічної документації  із землеустрою с.Первозванівка. Переглянути проєкт.

22. Про затвердження технічної документації  із землеустрою гр. Мердак Валентині Володимирівні. Переглянути проєкт.

23. Про затвердження технічної документації  із землеустрою с.Федорівка. Переглянути проєкт.

24. Про затвердження технічної документації  із землеустрою с.Клинці. Переглянути проєкт.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою с. Бережинка. Переглянути проєкт.

26. Про затвердження технічної документації  із землеустрою гр. Харечко Олені Миколаївні. Переглянути проєкт.

27. Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) с. Покровське. Переглянути проєкт.

28. Про повторний розгляд заяви  гр. Письмак Наталії Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Переглянути проєкт.

29. Про внесення змін до договору оренди землі. Переглянути проєкт. 

30. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. Переглянути проєкт.

31. Про прийняття земельної ділянки державної власності у комунальну власність. Переглянути проєкт.

32. Про припинення договору оренди. Переглянути проєкт.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Харченко Юрію Івановичу. Переглянути проєкт.

34. Про надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для розміщення, будівництва,  експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗД 14.02). Переглянути проєкт.

35. Про створення комісії щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Первозванівської сільської ради   та затвердження положення про комісію для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Первозванівської сільської ради . Переглянути проєкт.