Зміст

Проекти рішень 2 сесії 8 скликання

Проекти рішень ІI сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 II СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного 2 сесії 8 скликання.Переглянути проект.

2. Про затвердження Положення  про преміювання  працівників Первозванівської сільської ради ОТГ рішення . Переглянути проект.

3. Про  умови оплати праці сільського голови,  першого заступника сільського голови у 2021 році. Переглянути проект.

4. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» на 2021-2023 роки в навій редакції . Переглянути проект.

5. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Первозванівської сільської радина 2021-2022 роки  . Переглянути проект.

6. Про затвердження Програми підвезення вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти Первозванівської сільської ради на 2021-2022 роки . Переглянути проект.

7. Про затвердження Програми Первозванівської сільської ради «Про забезпечення безкоштовного підвезення педагогічних працівників закладів освіти, що належать до комунальної власності Первозванівської сільської ради, розташованих у сільській місцевості, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2021-2022 роки» в новій редакції .Переглянути проект.

8. Про організацію харчування у закладах освіти Первозванівської сільської ради на 2021 рік .Переглянути проект.

9. Про прийняття закладів освіти та культури безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської сільської ради .Переглянути проект.

10. Про затвердження на посаду старости сіл Бережинка, Верхівці, Макове  Зяблик Світлану Анатоліївну . Переглянути проект.

11. Про затвердження на посаду старости Клинцівського старостинського округу Ліпко Володимира Петровича . Переглянути проект.

12. Про затвердження Програми підтримки адміністративного персоналу «Центру надання соціальних послуг» на території  Первозванівської  сільської ради на 2021-2022 роки. Переглянути проект.

13. Про затвердження Положення про Центр надання соціальних послуг населенню Первозванівської сільської ради .Переглянути проект.-  Додаток

14. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Первозванівської сільської ради  на 2021-2023 роки.Переглянути проект.

15. Про затвердження Програми виконання заходів організації та проведення призову громадян на строкову військову службу, залучення громадян на військову службу за контрактом до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021-2023 роки. Переглянути проект.

16. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового  будівництва на селі «Власний дім» на 2021 – 2024 роки .Переглянути проект.

17. Про затвердження Програми проведення заходів направленихна забезпечення контролю епізоотичної та епідемічної ситуації у Первозванівській сільській раді на 2021-2022 роки. Переглянути проект.

18. Про затвердження на посаду старости сіл Покровське, Демешкове, Любо-Надеждівка Ткаченко Жанну Василівну . Переглянути проект.

19. Про звіт ДОП Кропивницького РВП Кропивницького ВП ГУНП в  Кіровоградській області капітана поліції Д.С. Русакова та молодшого лейтенанта Д.С.  Перевозного за 2020 рік . Переглянути проект.

20. Про затвердження Договору про надання  послуг аутстафінгу персоналу . Переглянути проект.

21. Про початок реорганізації  Бережинської сільської ради, Покровської сільської ради, Гаївської сільської ради шляхом приєднання до Первозванівської сільської ради в новій редакції . Переглянути проект.

22. Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік. Переглянути проект. Додаток 1. Додаток 3.

23. Про затвердження Програми «Питна вода у Первозванівській сільській раді на 2021-2024 роки» . Переглянути проект.

24. Про затвердження Програми з розвитку і управління персоналом в Первозванівській сільській раді на 2021-2023 роки . Переглянути проект.

25. Про внесення змін до Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Первозванівської сільської ради (ОТГ)  на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням сесії № 534 від 22 грудня 2018 року . Переглянути проект.

26. Про затвердження програми цивільного захисту Первозванівської сільської ради на 2021-2023 роки  . Переглянути проект.  

27. Про затвердження  Програми зайнятості населення Первозванівської сільської ради (ОТГ) на 2021-2023 роки . Переглянути проект.

28. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Бережинський комунальник» на 2021-2023 роки. Переглянути проект.

29. Про затвердження нової редакції Програми розвитку малого підприємництва на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району на 2020-2022 роки. Пепреглянути проект.

30. Про дострокове припинення повноважень старости сіл Покровське, Демешкове, Любо-Надеждівка, та звільнення старости Богданової Л.В. Переглянути проект.

31. Про зміну засновника та затвердження Статуту комунального підприємства «Бережинський комунальник» в новій редакції. Переглянути проект.

32. Про затвердження  структури та чисельності працівників Комунального підприємства Первозванівської сільської ради «Бережинський комунальник».Переглянути проект.

33. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 20.12.2019 року № 1010 “Про бюджет Первозванівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.Переглянути проект  – Додаток 1Додаток 3, Додаток4,5,6.

 

34. Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій населення Первозванівської сільської ради у 2021-2023 роках. Переглянути проект.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність (шляхом безоплатної передачі). Переглянути проекти.

36. Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність. Переглянути проекти.

37. Про затвердження технічної документації  із землеустрою . Переглянути проекти.

38. Про внесення змін в рішення ХХХІ сесії  VІІІ скликання від 22.10.2020 року № 1604 «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність (шляхом безоплатної передачі). Переглянути проект.

39. Про внесення змін в додаток 10 та додаток 12 рішення XХVII сесії  VIII скликання від 26.06.2020 року № 1402 «Про встановлення податку на майно в частині плати  за землю на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області на 2021 рік». Переглянути проект.

40. Про визнання рішення такими, що втратили чинність рішення сільської ради. Переглянути проект.

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки села Первозванівка в новій редакції. Переглянути проект.

42. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської  ради №6 від 20.11.2020 року «Про затвердження  структури та загальної  чисельності працівників апарату  Первозванівської сільської ради та її  виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради». Переглянути проект.

43.  Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської  ради №6 від 20.11.2020 року «Про затвердження  структури та загальної  чисельності працівників апарату   Первозванівської сільської ради та її  виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради». Переглянути проект.

44. Про оптимізацію штатної чисельності. Переглянути проект.

45. Про прийняття транспортних засобів із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Первозванівської територіальної громади .Переглянути проект.

46. Про передачу в оперативне управління та на баланс комунального майна Первозванівської  сільської ради .Переглянути проект.

47.Про передачу транспортних засобів в оперативне управління та на баланс комунального майна Первозванівської  сільської ради .Переглянути проект.

48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею до 2.00 га для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченко Олександру Юрійовичу .Переглянути проект.

49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею до 2.00 га для ведення особистого селянського господарства гр. Кравець Олегу Сергійовичу .Переглянути проект.

50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею до 2.00 га для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Валерію Вікторовичу .Переглянути проект.

51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею до 2.00 га для ведення особистого селянського господарства гр. Кіяшко Сергію Сергійовичу .Переглянути проект.

52.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею до 2.00 га для ведення особистого селянського господарства гр. Кіяшко Наталії Сергіївні .Переглянути проект.

53. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради № 14 від 27.11.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Первозванівської сільської ради, затвердження персонального складу та затвердження Положення  про виконавчий комітет» .Переглянути проект.

54. Інші питання