Зміст

Проекти рішень 8 сесії 8 скликання

Проєкти рішень 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 VІІI СЕСІЯ  VIII СКЛИКАННЯ 

1. Про затвердження порядку денного 8 сесії 8 скликання.Переглянути проєкт.

2. Про тимчасове делегування  повноважень у сфері містобудування та архітектури . Переглянути проєкт.

3. Про встановлення єдиного податку для першої  та другої груп платників єдиного податку на  території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області . Переглянути проєкт.

4. Про встановлення податку на майно в частини плати за землю на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області . Переглянути проєкт. Додатки.

5. Про встановлення  податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки, на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району  Кіровоградської області . Переглянути проєкт.   Додаток 1.   Додаток 2.

6. Про встановлення транспортного податку на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області. Переглянути проєкт.

7. Про встановлення туристичного збору на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області. Переглянути проєкт.

8. Про встановлення збору для місць паркування транспортних засобів на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області. Переглянути проєкт. 

9.Про проведення незалежного аудиту комунальних підприємств та виконавчих органів Первозванівської сільської ради. Переглянути проєкт.

10. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Переглянути проєкт.

11. Про затвердження Програми  фінансування компенсаційних виплат на надання пільг з послуг зв’язку  окремим категоріям громадян на 2021-2023 роки . Переглянути проєкт.

12. Про затвердження кошторисної частини проектних  документацій . Переглянути проєкт.

13. Про затвердження кошторисної частини проектних  документацій. Переглянути проєкт.

14. Земельні питання. Переглянути проєкти.   Переглянути проєкти .  Переглянути проєкт.

15. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг  комунальної власності в населених  пунктах Первозванівської ТГ на 2021-2023 роки. Переглянути проєкт.

16. Про продаж права оренди на конкурентних засадах  (земельних торгах), які виставлятимуть  на земельні торги окремим лотом . Переглянути проєкт.

17. Про виготовлення та затвердження гербової печатки Первозванівської сільської ради. Переглянути проєкт.

18. Про  виготовлення  технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,1500 га  для  будівництва свердловини по вул. 30 років  Перемоги  в с. Бережинка .

19. Про  виготовлення  технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,1500 га  для  будівництва свердловини по вул. Вишнева  в с. Бережинка . Переглянути проєкти.

20. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Переглянути проєкт. Додаток 1Додаток 3. Додаток 4.  Додаток 5. 

21. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Первозванівської ТГ на 2021-2023 роки. Переглянути проєкт. Програма.

22. Про затвердження Програми  фінансування компенсаційних виплат на надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян на 2021-2023 роки. Переглянути проєкт. Програма.

23.Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи теплопостачання Будинку культури та будівництво котельні за адресою: вул. Шкільна, буд. 91, с. Калинівка Кіровоградського району Кіровоградської області (коригування)». Переглянути проєкт.

24. Різне.